Femilift

Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Uzmanı

Femilift

İÇ GÜZELLİĞİNİZİ GERİ KAZANIN

Kadınlar, doğum, hormonal değişimler, yaş almak gibi hayatın doğal akışı olan değişikliklerden geçtikçe; kadın sağlığını ilgilendiren, istemsiz idrar kaçırma, vajinal genişleme, laksite kaybı, kuruluk ve tekrar eden enfeksiyonlar gibi birçok problemle karşılaşmaktadır.

Bu değişimler, kadınların yaşam kalitesi ve kişisel tatmininde düşüşe neden olmaktadır.

FemiLift, yaşamınızın hangi evresinde olursanız olun, birçok farklı feminen sorun için, cerrahi olmayan ve maksimum etki gösteren, teknoloji harikası bir çözümdür. Sonuçları, hızlı, acısız, tam anlamıyla güvenli ve hissedilirdir.

İnanıyoruz ki, her kadın, feminen olarak sağlıklı olma, kendisi ve vücudu ile ahenk içinde yaşama, kadın olmanın tadını çıkarma hakkına sahiptir.

GÜÇ VE ELASTİKİYETİ GERİ KAZANIN

Cilt gibi, vajinal doku da, ona esnekliğini ve gücünü veren kolajen fiberlerden oluşmuştur. FemiLift, benzersiz C02 lazer teknolojisini, vajinal dokunun nazikçe ısıtılmasında kullanılır. Mevcut fiberlerin kasılmasını sağlarken, yeni kolajen sentezini başlatır.

Bu sayede, tüm vajinal bölgenin kan akışı, kayganlığı, bağışıklık sistemi artar ve vajinal duvar gücünü, elastikiyetini geri kazanmış olur.

GÜNLÜK RUTİNİNİZE GERİ DÖNÜN

FemiLift, tedavisinin önde gelen faydalarından biri çok kısa bir sürede tamamlanması ve günlük rutininizi etkilememesidir. Özel tasarımlı probu, vajinal ultrasound’a benzer; uzman doktorunuz, bu probu nazikçe vajinaya uygulayarak tedaviyi gerçekleştirir.

Tüm tedavi 30 dakikadan az sürmektedir; acı veya yan etkisi yoktur. Tedaviden hemen sonra, günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz!

FEMILIFT TEDAVİLERİ

VAJİNAL SIKILAŞTIRMA

Zaman içerisinde, özellikle doğum sonrasında, vajinal doku esneyebilir ve vajinal bölgede hassasiyet azalabilir. Bu durum, cinsel ilişki esnasında hazzın azalmasına ve ciddi anlamda hayat kalitesinde düşüşe neden olur.

FemiLift, vajinal duvarda yeni kolajen yapılandırır, vajinal reseptörlerin (alıcıların) hassasiyetinin artmasını; böylece vajinal sıklığın ve seksüel doyumun artmasını sağlar.

İDRAR KAÇIRMA (SUI)

SUI, stres üriner inkontinans, hapşırma, öksürme, gülme veya egzersiz gibi karıniçi basıncı artıran durumlarda istemsiz olarak idrar kaçırılmasıdır. Bu durum, zayıflamış pelvik desek sebebiyle üretranın gücünü kaybetmesinden kaynaklanır. FemilLift bütün alanı tedavi ederk, eretrayı destekler, vajinal duvarın kalınlığını arttırarak pelvik tabanı güçlendirir. Tedavi, idrar kaçırma semptomlarını azaltır, üriner kontinansı geri kazandırır.

MEMNOPOZ SONRASI

Menopoz sonrasında yaşanan hormonal değişimler, vajinal duvarın daha ince, daha kuru, daha az elastik ve daha yangılı olmasına neden olur. FemiLift, vajinal duvarı yeniden yapılandırır, vajinal duvarı kalınlaştırır ve lubrikasonunu artırır. Tedavi, kaşınma, yanma gibi rahatsuz semptomları ortadan kaldırır ve seksüel doyumu arttırır.

DOĞUM SONRASI REHABİLİTASYONU

Doğum, her kadının hayatının bir parçası olan natürel bir döngüdür. Doğum sornasında, vajinal bölge esnemiş, kuru ve pelvik taban zayıflamış olabilir.

FemiLift tüm vajinal bölgeyi rehabilete eder, vajinal dokunun tonusunu, gücünü arttırır, esnekliğini geri kazandırır.

VAJİNAL KURULUK & TEKRAR EDEN ENFEKSİYONLAR

FemiLift, vajinal kuruluk ve tekrarlayan enfeksiyonları, vajinal yüzeyin yenilenmesini ve kayganlığın artmasını sağlayarak tedavi eder. Tedavi, vajinal bağışıklık sistemini ve bölgeye kan alışını arttırır. Yeni sağlıklı dokunun, enfeksiyonlara daha dayanıklı olmasını, vajinanın normal PH seviyesini korumasını sağlar.