Dr. Ercan Köse

Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Uzmanı

[vc_row full_width=”stretch_row” enable_first_overlay=”true” first_overlay_opacity=”100″ first_background_type=”image” first_background_image=”1286″ first_background_image_size=”full” first_background_size=”cover”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”60px”][vc_custom_heading text=”Dr. Ercan Köse” font_container=”tag:h1|font_size:40|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”60px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]İstanbul da yıllardır, Kadın Hastalıkları ve Doğum -TÜP BEBEK Uzmanı olarak çalışmaktayım. Halen mesleğime devam etmek ile birlikte, medya dünyasında da; gazete ve dergilerde, TÜP BEBEK ile ilgili yazılar ve televizyonlarda programlarım devam etmektedir.

Batı Trakya (Gümülcine) doğumlu olup; İlkokulu bitirdikten sonra, Edirne  Lisesinden ve İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldum. Şişli Etfal Hastanesi ve Yeditepe Üniversitesi eğitimlerinden sonra, serbest hekim olarak, kendime ait iş yerlerinde çalışmalarıma devam etmekteyim.

Danışmak istediğiniz herşeyi direkt olarak Dr. Ercan KÖSE’ye ücretsiz danışabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]